piątek, 16 grudnia 2016

158.Kajam się.

Witam !
Odkąd zaczęłam bawić się w śpiewanie w Zespole mam coraz mniej czasu za moje robótki. Na bloga też rzadko zaglądam, częściej jestem na FB. Od dwóch tygodni jestem na L-4, to postaram się nadrobić troszkę zaległości.

W lipcu byłam z Zespołem na Europeade Namur 2016 w Belgii. Fantastyczna przygoda i wielkie przeżycie. I jak to zwykle na naszych wyjazdach bywa, też troszkę zwiedzamy.


Tutaj z koleżanką obok najbardziej gorącego faceta, jakiego spotkałam w tym dniu - twórcy saksofonu, Adolfa Saxa w Dinant.

Pokaz sztucznych ogni na otwarciu Europady.
Podczas parady wszystkich zespołów. Dodam tylko, że Europada odbywała się w tym samym czasie co seria zamachów we Francji, Niemczech. Belgijskie służby bezpieczeństwa pracowały cały czas.Pan z Irlandii w bardzo oryginalnym stroju.
Pogoda nas nie rozpieszczała, co jakiś czas padał deszcz.


Podczas uroczystego zakończenia Europady.
 To jest ten moment, kiedy Polaka rozpiera duma. To zdjęcie znalazłam w albumach Europady, zrobione zostało przez organizatorów.Przepraszam, ale zdjęcia mi się wymieszały. Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających mój blog.

3 komentarze:

 1. Powiało Wielkim Światem ! Nic dziwnego, że nie masz czasu na robótkowanie, choć w to akurat nie do końca wierzę, na pewno coś działasz, tylko czasu brakuje na publikację. Pięknie reprezentowaliście naszą ojczyznę a mi się dziób śmieje, widząc osoby, które miałam przyjemność poznać i usłyszeć ich śpiew osobiście. Czapki z głów !
  A jak tam Twoje temperaturowe dzieło z wyzwania na FB ?
  Liczę na jego prezentację na blogu !
  Cmok jak smok :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bożenko, ale się naczytałaś. Przebrnąć przez cztery posty i tyle zdjęć to trzeba wykazać się sporą dozą cierpliwości. Dzięki za miłe słowa ! Z moim temperaturowym dziełem ciągle gonię czas. Utknęłam w sierpniu, ale skrzętnie notuję temperaturę każdego dnia i mam nadzieję w niedługim czasie nadgonić braki. Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wykręcisz się, już ja Cię dopilnuję ! :) :) :)

   Usuń